Kvalita a testování

Jedna věc je záruka společnosti za produkty, která sama vyrábí. Jiná věc je záruka za produkty, které vyrábí někdo jiný. Právě takovou záruku však my poskytujeme.

Ve spolupráci s výrobci, kteří jsou držiteli naší licence, hodnotíme každý produktový styl. A netestujeme pouze hotové produkty GORE-TEX®. Našim normám musí vyhovět také textilie, izolační materiál, membrány a podšívky. Materiál se testuje v laboratořích společnosti Gore a prototypy jsou důkladně vyzkoušeny i při praktickém použití.

Testování materiálů

Cold Flex Test

Počínaje základním materiálem provádíme sérii laboratorních testů, abychom zajistili, že laminát odpovídá našim standardům.

Systémové testy

Martindale Test

Vyvinuli jsme řadu laboratorních testů, které začínají přesně napodobovat zamýšlené použití.

Řízené testy funkčnosti

Ne všechno jde změřit na stupnici nebo na obrazovce. Lidé posuzují, jaký mají v různém prostředí a při různých aktivitách z hotových produktů pocit, jak se chovají a jak se nosí.

Testování v reálných podmínkách

Když prototypy projdou laboratorními testy, hodnotí se jejich funkčnost a pohodlí při praktickém použití. Než schválíme uvedení produktu na trh, testuje ho řada lidí při aktivitách, které odpovídají zamýšlenému použití.

Testování svrchních oděvů

Comfort Test

Každý model oděvů GORE-TEX® prochází celou řadou intenzivních testů.

Testování obuvi

Walking Simulator

Každý nový prototyp obuvi GORE-TEX® prochází důkladným testováním v laboratořích společnosti Gore.

Testování rukavic

Liner Retention Test

Veškeré modely rukavic GORE-TEX® musí splňovat vysoké požadavky vztahující se na produkty GORE-TEX®.

Náš slib

Produkt, který je opatřen značkou GORE-TEX®, nese osvědčení trvalé nepromokavosti, větruvzdornosti a prodyšnosti pro zamýšlené použití a pojí se s ním záruka nepromokavosti GUARANTEED TO KEEP YOU DRY®.