Náš slib

To, že společnosti ručí za produkty, které vyrábí, je vlastně samozřejmost. Jiná věc je záruka za produkty, které vyrábí někdo jiný. Právě takovou záruku však my poskytujeme. Nedostáváte od nás jen produkt – dostáváte příslib. Pokud nejste spokojení se svým produktem GORE-TEX®, nejsme s ním spokojení ani my.

Záruka nepromokavosti GUARANTEED TO KEEP YOU DRY™:

Nejste-li zcela spokojeni s nepromokavostí, větruvzdorností či prodyšností produktu GORE-TEX®, opravíme jej, vyměníme ho nebo vám vrátíme pořizovací cenu.

GUARANTEED TO KEEP YOU DRY™

 • Co je to záruka nepromokavosti pro produkty GORE-TEX® GUARANTEED TO KEEP YOU DRY™?
  Je to jednoduché. Nejste-li zcela spokojeni s nepromokavostí, větruvzdorností či prodyšností produktu GORE-TEX®, opravíme jej, vyměníme ho nebo vám vrátíme pořizovací cenu. Můžeme se zaručit za to, že bez ohledu na výrobce nese oděv, který je opatřen značkou GORE-TEX®, osvědčení trvalé nepromokavosti, větruvzdornosti a prodyšnosti na úrovni nezbytné pro zamýšlené použití. Spravedlnost je jedním ze základních principů, které společnost GORE uplatňuje. Náš příslib vede k vytváření rozumných řešení se zaměřením na vlastnosti našich produktů a budování trvalých vztahů se zákazníky. 
 • Co znamená záruka nepromokavosti GORE-TEX® GUARANTEED TO KEEP YOU DRY™?
  Je to jednoduché. Voda zvenku se nedostane dovnitř. Je jedno, jestli voda pochází z průtrže mračen, z vlhké lavičky, na kterou jste si náhodou sedli, nebo z mokré trávy, v které jste klečeli - textilií GORE-TEX® nepronikne. Ano, textilie zůstane prodyšná, takže vlhkost ve formě potu unikne ven a vy zůstanete v suchu. S přihlédnutím k běžnému opotřebení v míře, určené našimi pracovníky, můžete očekávat, že řádně udržovaný produkt GORE-TEX® využívaný v souladu s jeho určením zůstane po celou svou životnost nepromokavý, větruvzdorný a prodyšný. 
 • Co je to celoživotní záruka?
  Ne. Vztahuje se na nepromokavost, větruvzdornost a prodyšnost po dobu životnosti produktu.
 • Co znamená doba životnosti produktu?
  Membrána se v průběhu času nezhorší, ale může být poškozena při aktivitě, pro kterou je produkt určen, nebo při aktivitě neodpovídající jeho určení. Některé naše produkty jsou vhodné pro nejrůznější účely, ale jiné jsou určeny pro konkrétní činnosti. Skutečně záleží na vás, na vaší aktivitě a na vaší volbě. Nedostatečná péče je často příčinou zkrácené životnosti produktu, a proto je důležité pravidelně produkt čistit a vždy dodržovat pokyny pro údržbu. Jestli má vaše obuv ochozené podrážky a oděvy nebo rukavice jsou potrhané, propíchnuté nebo poškrábané, posuďte sami, jestli není čas koupit si nové. Pokud něco vypadá opotřebované, pak to zřejmě opotřebované je. Pokud si nebudete jistí, zavolejte nám nebo nám pošlete e-mail a my vám výrobek pomůžeme posoudit. 
 • Pokrývá záruka nepromokavosti GUARANTEED TO KEEP YOU DRY™ také poškození?
  Ne. Poškození, jakou jsou trhliny a prodřená nebo propíchnutá místa, musí nechat koncový uživatel opravit na své náklady sám. Rozbité knoflíky, zipy, spony a další vady související s výrobou by se měly řešit s prodejcem nebo s výrobcem. Pokud dojde k poškození, obraťte se na některou z doporučených opraven nebo na nás a naši pracovníci v oddělení služeb zákazníkům vám pomohou. Výrobky GORE-TEX® představují investici do nepromokavého, větruvzdorného a prodyšného pohodlí a tuto investici je důležité udržovat. 
 • Pokrývá záruka nepromokavosti GUARANTEED TO KEEP YOU DRY™ trvalou nepromokavou úpravu DWR?
  Ne. Součástí péče o výrobek  je údržba DWR. Vnější textilie GORE-TEX® jsou ošetřeny ultratenkou trvanlivou vodoodpudivou úpravou (DWR), která se nanáší na nejsvrchnější vrstvu textilie. Ta pronikne do vláken a sníží povrchové napětí materiálu, takže voda začne na povrchu vnější textilie tvořit kapičky a stékat, místo aby vsakovala. Tato vodoodpudivá úprava však není trvalá. Při běžném nošení a vlivem nečistot, pracích prostředků, přípravků odpuzujících hmyz a dalších látek se její životnost zkracuje. Vodoodpudivou funkci vnější textilie GORE-TEX® je naštěstí velmi snadné obnovit.
 • Jak se posuzuje hodnota oděvu v rámci záruky nepromokavosti GUARANTEED TO KEEP YOU DRY™?
  Podle vaší počáteční investice. Společnost Gore se ve všech interních i externích vztazích řídí zásadou spravedlivého přístupu. Je to jeden z našich základních principů. Rozhodnutí, zda výrobek necháme opravit, vyměníme ho nebo vrátíme peníze, je na uvážení společnosti Gore, ale dodržíme částku, kterou jste za výrobek zaplatili podle dokladu k koupi. Pokud byl výrobek zakoupen jako použitý, nemusí se na něj záruka vztahovat. Záruka se nevztahuje na výrobky využívané za účelem skupinových výpůjček. Záruka nepromokavosti GUARANTEED TO KEEP YOU DRY™ nepokrývá poškození osobního elektronického zařízení nebo jiného osobního majetku způsobené vniknutím vody do kapes/zipů.
 • Jak probíhá výměna?
  V některých případech je nejrychlejší a nejjednodušší požádat o výměnu místního prodejce. Pokud to není možné, můžeme vám pomoct my. Jakmile bylo rozhodnuto, že nejlepší možností je výměna za nový výrobek, projednáte s pracovníkem služeb zákazníkům pro produkty GORE-TEX®, jaký výrobek je pro vás nejvhodnější. Shromáždíme nezbytné informace, abychom vám pomohli správně vybrat a zajistili, že náhradní výrobek bude vhodný pro zamýšlené použití. Snažíme se nahradit vrácený výrobek zbožím se stejným nebo podobným určením. Na požádání může pracovník oddělení služeb zákazníkům vyhledat jiné možnosti na základě informací, které nám sdělíte, stanovené ceny a zamýšleného použití. Můžete nám také sdělit, jaký výrobek jste si na základě stejných kritérií vybrali vy. 
 • Jsou vrácené výrobky testovány nebo hodnoceny?
  Ano. Veškeré produkty GORE-TEX® musí před prodejem splňovat přísné kvalitativní normy. Pokud se k nám výrobek vrátí, podrobí se řadě testů, které nám pomáhají najít závadu nepromokavosti, větruvzdornosti nebo prodyšnosti. Neustále vlastnosti výrobků sledujeme, abychom podpořili inovace a vývoj. Záleží nám na tom, aby výrobky GORE-TEX® přinesly našim spotřebitelům co největší užitek. 

Skvělá partnerství založená na důvěře

Naší technologii věří nejlepší světové značky. A můžete jim věřit i vy. Můžeme se zaručit za to, že bez ohledu na výrobce nese oděv, který je opatřen značkou GORE-TEX®, osvědčení trvalé nepromokavosti, větruvzdornosti a prodyšnosti pro zamýšlené použití.

Zkouška času a nepřízně počasí

Ve spolupráci s našimi partnery z řad výrobců zajišťujeme, že každý produktový styl je vhodný pro zamýšlené použití a chová se tak, jak má. A neprověřujeme jen konečné produkty, ale i veškeré materiály, které jsou v nich použity.

Přečtěte si víc