Zapomeňte na počasí. Pamatujte si tuto chvíli.

Výrobky GORE-TEX® zajistí pohodlí i dlouhodobou ochranu před živly od hlavy až po paty, které můžete věřit. Se zárukou.

Ať chodíte po horách, nebo po městské ulici, rozhodně nechcete myslet na počasí. Bez ohledu na vaše zážitky vám pomůžeme udržet v paměti to, na čem záleží. Základem značky GORE-TEX® bylo od samotného počátku přání umožnit outdoorovým nadšencům užívat si outdoorové aktivity v pohodlí a s maximální ochranou.

Základ výrobků GORE-TEX®

Zvedá se vítr a obloha tmavne. Vy jste ale krytí od hlavy až po paty. Vaše produkty GORE-TEX® vás udrží v suchu, teple a pohodlí bez ohledu na počasí.

Membrána GORE-TEX®: inovace, která navždy proměnila outdoorové pohodlí.

 

Nedostáváte od nás jen produkt – dostáváte příslib.

To, že společnosti ručí za produkty, které vyrábí, je vlastně samozřejmost. Jiná věc je záruka za produkty, které vyrábí někdo jiný. Právě takovou záruku však my poskytujeme. Pokud nejste spokojení se svým produktem GORE-TEX®, nejsme s ním spokojení ani my.

Na všechny naše produkty se vztahuje naše záruka nepromokavosti GUARANTEED TO KEEP YOU DRY™.

Přečtěte si víc

Zkouška času a nepřízně počasí

Ve spolupráci s našimi partnery z řad výrobců zajišťujeme, že každý produktový styl je vhodný pro zamýšlené použití a chová se tak, jak má. A neprověřujeme jen konečné produkty, ale i veškeré materiály, které jsou v nich použity.

Přečtěte si víc

Skvělá partnerství založená na důvěře

Naší technologii věří nejlepší světové značky. A můžete jim věřit i vy. Můžeme se zaručit za to, že bez ohledu na výrobce nese oděv, který je opatřen značkou GORE-TEX®, osvědčení trvalé nepromokavosti, větruvzdornosti a prodyšnosti pro zamýšlené použití.

Pro každé dobrodružství se najde vhodný produkt.

Od hlavy až po paty a bez ohledu na zvolenou aktivitu vám poskytneme produkty, které vám pomohou věnovat se outdoorovým dobrodružstvím. Široký sortiment obuvi, oděvů a doplňků vyrobených s použitím technologie GORE-TEX® dokáže uspokojit vaše konkrétní potřeby.