Sportovci

Máme dlouhou tradici sponzorování profesionálních sportovců a vybraných projektů.

Jedním z našich prvních počinů byla podpora Reinholda Messnera na výpravě do Himaláje koncem 70. let s produktem vyrobeným s použitím technologie GORE-TEX®. Od té doby jsme spolupracovali s řadou sportovců po celém světě a podpořili jsme stovky projektů. Obzvláště si vážíme jejich příspěvku a podpory při terénních testech prototypů oděvů a nových materiálů, které nám umožňují vyvíjet oděvy odpovídající jejich účelu.

Zjistěte víc o našem sponzoringu.

Pokyny sponzoringu

Sponzorství je nedílnou součástí naší podnikatelské činnosti. Vážíme si angažovanosti a odhodlání profesionálních sportovců a outdoorových nadšenců, kteří se každý den po celém světě pouštějí do mimořádných projektů. Jsme hrdí na to, že jsme partnerem v jejich úsilí skrze naše oděvy, obuv a příslušenství navržené s použitím technologie GORE-TEX® nebo WINDSTOPPER® a vyrobené našimi partnery, které je chrání a zajišťují jim pohodlí v situacích, kdy to opravdu potřebují.
 
Naše filozofie sponzorství se pojí s konkrétními profesionálními sportovci a konkrétními mezinárodními událostmi. Podporujeme projekty sportovců zaměřených na horskou turistiku, horský běh, freeriding a skialpinismus. Prostřednictvím našeho partnerství jim pomáháme realizovat jejich projekty a naši sportovci si nás cení jako spolehlivého a důvěryhodného partnera.